Teraz na Twoim ekranie

Koszulkowo.com – Projekt sklepu internetowego

The Farm 51 – Strona internetowa

8a.pl Górski Sklep Internetowy

INTEX – Centrum Szkoleniowe Systemów Automatyki

DEEPER – ECHOSONDA W NOWEJ ODSŁONIE

Wierzymy, że

Każdy wielki pomysł zaczyna się od wyzwania

Jesteśmy studiem graficznym zajmującym się projektowaniem i komunikacją wizualną.

Bazujemy na naszych umiejętnościach i doświadczeniu, zdobytym w obszarach: projektowania identyfikacji wizualnej, stron internetowych, aplikacji mobilnych, opakowań a także projektowania na potrzeby rynku e-commerce.

U podstawy każdego udanego projektu leży wielogodzinne przygotowanie, do którego przywiązujemy wielką wagę, stosując własne procedury projektowe.

Staramy się jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta wykonując pracę z ogromną satysfakcją. W każdy projekt wkładamy wiele pasji i zaangażowania – nasz sukces to sukces naszych klientów.

Rynek jest jak labirynt, pełen wymagających wyzwań. Wierzymy, że możemy Ci pomóc im sprostać.

Bilardzista amator. Kiepski kierowca. Wierny słuchacz muzyki elektronicznej i jeszcze większy fan twórczości Tolkiena. Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, a z zawodu grafik komputerowy z bogatym, 9-letnim doświadczeniem w branży.

Założyciel studia graficznego CHALLENGE, które w 2014 roku przekształciło się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Jego przygoda z projektowaniem zaczęła się, jeszcze w czasach licealnych, od typowej pracy na zlecenie. Następne kroki w karierze to objęcie stanowiska Dyrektora Kreatywnego w firmie i-Systems sp. z o.o., a także praca w Agencji Kreatywnej GONG.

Specjalista z dziedziny e-commerce design (ponad 100 zaprojektowanych sklepów internetowych).

Pracuje w branży od 8 lat. Swoją karierę zaczynał w Positive Power, gdzie szybko awansował na stanowisko Dyrektora kreatywnego. Następnie podjął współpracę z Agencją Kreatywna GONG, zajmując stanowisko Dyrektora artystycznego.

Specjalizuje się w projektowaniu aplikacji mobilnych oraz opakowań. Prywatnie pasjonat gór i wspinaczki skałkowej.

Esteta i entuzjasta minimalizmu.
Projektowaniem zajmuje się już 9 lat, a wiedzę zdobył podczas studiów na kierunku grafika. Nabyte doświadczenie pozwoliło mu objąć stanowisko Dyrektora Artystycznego w agencji interaktywnej Artconcept.

Każdego dnia spełnia się w realizowaniu nowych wyzwań, które dostarczają mu Klienci. Chce wyznaczać kierunek i nadawać nowy wymiar projektom. Jego specjalizacja to projektowanie wizerunku marki.

Po godzinach zagorzały fan gier wideo i nowych technologii.

Obróć ekran

Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.